Hakkımızda

Biz Kimiz?

Este Cerrahi, fonksiyonel ve doğal estetik plastik cerrahi uygulamaları, saç ekimi, medikal estetik ve diş estetiği konusunda hizmet veren özel bir markadır. Este Cerrahide güncel teknoloji tanı ve tedavi cihazlarıyla öncelikle sağlık ve ardından estetik hizmeti sunulmaktadır.

Este Cerrahi olarak , saç ekimi ameliyatlı ve ameliyatsız estetik ve rekonstrüktif plastik cerrahi uygulamaları dermatoloji medikal estetik ve diş estetiği alanlarında yetenekli ve tecrübeli seçkin sağlık personeli kadrosu ile memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında etik ilkeler ışığında hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.

Özellikle saç ekimi operasyonlarında ekibin uzun yıllar boyunca bu alanda hizmet vererek yeterli tecrübeye sahip olması, teknolojinin sunduğu yenilikleri takip ederek kliniğimizi ziyaret eden medikal ziyaretçilerimizin görüşlerini dikkate alması, her bir bakış açısının özenle değerlendirilmesiyle kurumsal iyileştirmeye yönelik sürerli çalışmalara imza atması sonucu başarıyı her zaman bir çıta yukarda tutmayı amaç edinmiştir.

Este Cerrahi’de gerçekleştirilen tüm uygulamalar, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah başta olmak üzere, anestezi uzmanı, medikal estetik uzmanı kontrolünde yapılmaktadır.

Neden Este Cerrahi?

  • Este Cerrahi, her zaman tıbbi yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek hastalarına daha iyi bir hizmet vermektedir.
  • Este Cerrahi, hastalarına hiçbir zaman müşteri gözüyle bakmamıştır. İlk hedef hasta memnuniyetidir.
  • Este Cerrahi, küçük bir estetik işlemi bile hijyenik ameliyathane ortamında gerçekleştirmektedir.
  • Este Cerrahi, tecrübeli ve gücüne inanan uzmanlardan oluşan bir ekiptir.
  • Este Cerrahi, Ar-Ge çalışmalarıyla ülkemizin ileri teknolojisini takip eden lider bir firmadır.
  • Este Cerrahi, yurtdışından gelen hastalara konaklama ve transfer desteği sağlamaktadır.