Blog

Accent Prime | Bölgesel İncelme & Selülit & Zayıflama

Yeni Nesil Yüz ve Vücut Şekillendirme
Cilt Sıkılaştırma + Selülit Tedavisi

Yaşlanmayla birlikte cildimiz sıkılığını kaybeder, yağlanmaya ve sevmediğimiz bir görünüme neden olur.

Yeni nesil yüz ve vücut gençleştirme cihazı olan Accent Prime, odaklı derinlik teknolojisi ile vücut şekillendirme, cilt sıkılaştırma, selülit tedavisi gibi uygulamalarda kişiye özel yüz güldüren bir tedavi imkanı sunuyor.

UYGULAMA ALANLARI
-Yüz ve Boyun
-Karın Bölgesi
-Kol ve Omuzlar
-Bacaklar ve Kalça

Her insan kusursuz bir vücuda sahip olmak ister. Diyet ve zorlu egzersizlere ragmen bir türlü istediği forma giremez. Bu da kişinin kendini kötü hissetmesine ve sosyal yaşamından uzaklaşmasına neden olabilir.
Liposuction ve lipoliz gibi cerrahi uygulamalar gerek maliyet gerekse ameliyat sonrası istirahat gerektirdiğinden birçok kişi Ameliyatsız Vücut Şekillendirme yöntemlerini tercih ediyor.

Accent Prime, Yüz ve Vücut Şekillendirme+ Vücut Sıkılaştırma da çığır açan bir yenilikle ultrason ve radyofrekans teknolojilerinin kombine edildiği bir uygulamadır.
Ultrasonik ses dalgaları bölgesel yağ oranını azaltırken Radyo Frekans enerjisi ise cildi sıkılaştırmaya yardımcı oluyor.

ACCENT PRIME KAÇ SEANS UYGULANMALI ?

Bölgesel fazlalıklar, cilt sarkmaları, selülit gibi farklı problemlere aynı seansta tedavi imkanı sunan Accent Prime, ilk seanstan itibaren cilt elastikiyetinde artış, bölgesel yağ oranında ve selülit görünümünde azalma 3 aya kadar iyileşerek artmaktadır. Ortalama 4 seans yeterlidir.Kişinin vücut yapısına göre 1 ya da2 seans daha uygulanabilir.

ACCENT PRIME FİYATLARI

Sağlık Bakanlığınca kliniklerin web sitelerinde fiyat belirtilmesi yasak olduğu için bize sosyal medya hesaplarımızdan, veya telefon numaralarımızdan detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

3 Ekim 2019 Genel
About serkan